Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Różne typy żaluzji dostępnych na rynku

W naszej ofercie posiadamy również żaluzje pionowe, czyli popularne vertikale, które świetnie nadają się do zasłaniania okien o dużych wymiarach. Doskonale sprawdzają się jako profesjonalne wykończenie przestrzeni biurowej. Proponujemy Państwu żaluzje pionowe o szerokości 50mm, 89mm oraz 127mm do zamontowania w kotłowni. Wykonujemy vertikale aluminiowe, PCV, oraz materiałowe, a także niezwykle popularne w ostatnim czasie vertikale sznurkowe „Strings”. Żaluzje panelowe WarszawaNasze ceny żaluzji pionowych pozytywnie Cię zaskoczą! Vertikale już od 65 PLN brutto*. Wykonujemy vertikale o szerokości do 5,5 metra.

Kolejnym rozwiązaniem są żaluzje panelowe (inaczej panel track, żaluzje japońskie) które pozwalają na optymalną aranżację dużych przestrzeni mieszkalnych. Bogata kolekcja tkanin z pewnością zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta naszych klientów. Do systemu żaluzji panelowych używamy tkanin roletowych. Pojedyncza szyna może mieć szerokość do 5,8 metra, natomiast połączone szyny aż do 8 metrów. Żaluzje panelowe dostępne są w wersjach od 2 do 5–torowych. Panel tracki wyceniane są indywidualnie.

*dotyczy vertikali materiałowych 127mm o wymiarach 50cm x 200cm z podstawowej tkaniny. Cena nie zawiera montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zobacz nasze verticale i żaluzje panelowe
Verticale – żaluzje pionoweVerticale Warszawa Verticale do eleganckie rozwiązanie nie tylko dla pomieszczeń biurowych
Żaluzje panelowe – panel trackŻaluzje panelowe WarszawaŻaluzje panelowe “panel track” to idealne rozwiązanie dla dużych powierzchni
Żaluzje panelowe Warszawa – panel trackPanel track WarszawaPanel track to nowoczesna alternatywa dla rolet

Porady Hornisse – verticale i żaluzje panelowe

Systemy szynowe, czyli vertikale i panel tracki są standardowo montowane ściennie lub sufitowo. Porady Hornisse

Czyszczenie lameli aluminiowych w vertikalach odbywa się tak jak czyszczenie standardowych żaluzji poziomych. Czyszczenie materiałów w systemach vertikali i żaluzji panelowych odbywa się podobnie do czyszczenia rolet. Istnieje również możliwość łatwego wypięcia paneli, pozostawienia ich w wodzie zmieszanej z detergentem na kilka minut, a następnie ponowne wpięcie odświeżonych w ten sposób paneli. Należy jednak uważać na możliwe zacieki i odbarwienia – to rozwiązanie jest polecane tylko w szczególnych przypadkach trwałego zabrudzenia paneli. Pamiętajmy, iż w przypadku zabrudzenia pojedynczych sztuk pasów vertikalowych lub żaluzji panelowych istnieje możliwość ich wymiany.

Leave a comment