Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Skuteczny wniosek o prywatny kredyt

Wnioskując o prywatną pożyczkę gotówkową w banku musimy przede wszystkim „zwrócić Nasz wzrok na”? Na dobrą historię kredytową! Napisaną przez Nas samych, i przechowywaną przez? Biuro Informacji Kredytowej (BIK)! Oraz? „Sztywny przychód”! A w SKOKU?

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa nie odrzuci Twojego wniosku o kredyt gotówkowy, jeśli? Jeśli źródłem Twojego dochodu jest : umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, własna działalność gospodarcza albo emerytura bądź renta! A Twoje wynagrodzenie nie jest niezmienne! Twoja pensja „porusza się” raz do przodu, a raz do tyłu…? „Ruch zależy od” liczby obowiązków powierzonych Ci przez pracodawcę? Twoja pożyczka gotówkowa powinna mieć : Adekwatną do Twoich aktualnych zarobków wielkość rat! WAŻNE! Wszyscy członkowie Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej „uaktualniają” poziom następnej wpłaty „zakładając, że”…?

Zakładając, że nie pożyczyli pieniędzy na dłużej niż 5 lat! Czy wybrany przez Ciebie „rozmiar” raty nie jest zbyt duży? Czy „ta płatność” nie przeciąży Twojego comiesięcznego budżetu? Skonfrontuj ze sobą kilka wysokości rat i wybierz „nieskrępowany” sposób spłaty pożyczki gotówki w SKOK – u! W poniższym zestawieniu, porównamy ze sobą „wymiary” : miesięcznej raty, oprocentowania, prowizji, opłaty za rozpatrzenie wniosku o pożyczę, oraz RRSO – Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania, w przypadku kredytu na kwotę 20 000 złotych!

Obligacje skarbu państwa to bardzo pewna inwestycja dla każdego. Można inwestować w różne obligacje-2 letnie, 3 letnie, 5letnie i 10letnie. Najlepiej oprocentowane są oczywiście obligacje 10-letnie, które zawsze są oprocentowane powyżej inflacji. Jeżeli mamy pieniądze, których na pewno nie będziemy ruszać przez następne 10lat, warto zainwestować je właśnie w obligacje. Nawet, gdy przyjdzie galopująca inflacja, na pewno na tym nie stracimy. Pozostałe obligacje mają oprocentowanie stałe, zależne od czasu ich zakupu. Jednak tak, czy owak, kupując obligacje mamy gwarancję zysku.

Inwestycje w obligacje dostępne są właściwie dla każdego, gdyż koszt zakupu jednej obligacji to 100zł. Obligacje można kupić w dobrych bankach, które to oferują. Jeżeli chcemy zainwestować pieniądze na dłuższy okres czasu, właśnie obligacje są idealną na to metodą. Niskie koszty minimalnej inwestycji, oraz stuprocentowa gwarancja zysku, te dwa czynniki zachęcają Polaków do zakupu obligacji skarbu państwa.

Leave a comment