Zapomniales szczegolow?

Kilka słów o nas

Kim jesteśmy?

Prowadzimy nowoczesny sklep internetowy. Tworzymy miejsce, które jest źródłem inspiracji i narzędzi pracy dla początkujących i profesjonalistów. Jesteśmy zgraną ekipą ludzi z charakterem. Zaangażowanie, ambicja i ciekawość świata oraz innych ludzi to nasze cechy wspólne, które napędzają nas do działania. Nie lubimy stać w miejscu, cały czas się szkolimy i uczymy. Rozwijamy nasze różne zainteresowania, a dzięki różnorodnym doświadczeniom nabywamy nowe umiejętności i kompetencje. Jednak każdy z nas jest inny
i to daje nam możliwość idealnego uzupełniania się nawzajem. Dzięki takiej kombinacji cech tworzymy dream team i wiemy, że razem możemy najwięcej. Dowodem na to jest stale powiększająca się liczba naszych stałych klientów. Zespół Fabryki Nożyczek to ludzie z pasją, lubimy to co robimy, dlatego nie mamy poczucia, że pracujemy. Jesteśmy przekonani, że tych kilka aspektów przynosi nam pełnię radości i szczęścia. Czujemy, że jesteśmy tam gdzie powinniśmy być. Tu w Fabryce Nożyczek jesteśmy dla Was. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Co oferujemy?

Naszą mocną stroną jest 10 letnie doświadczenie w branży fryzjerskiej, barberskiej i kosmetycznej. W Fabryce nożyczek głównie skupiamy się na narzędziach fryzjerskich takich jak: nożyczki, degażówki oraz sprzęt. Produkty prosto z fabryki, z legalnej, certyfikowanej dystrybucji, od najbardziej znanych producentów. Stoimy na straży legalnej dystrybucji i sprzedaży wiadomego pochodzenia tylko oryginalnych produktów. Kupując u nas masz pewność, że będziesz mógł skorzystać z autoryzowanego serwisu w Polsce. Oferujemy możliwość szkoleń u najlepszych Mistrzów fryzjerstwa i Barberów klasy Polskiej i światowej. Śledzimy na bieżąco pojawiające się na rynku światowym nowości i konsekwentnie wprowadzamy je do swojej oferty. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Doradzamy w wyborze produktów i sprzętu mając na względzie idealne dopasowanie do zmieniających się potrzeb klientów.

Jak działamy?

Staramy się dorównać do najwyższych standardów obsługi klientów równocześnie prowadzimy prace, które usprawnią docieranie z naszą bogatą ofertą do tych, którzy chcą z niej czerpać. Żyjemy w XXI wieku, dlatego śmiało korzystamy z całego dobrodziejstwa technologii i usług, dzięki którym maksymalnie skracamy czas dostarczenia produktu do drzwi oczekujących klientów. Zależy nam by Fabryka Nożyczek była kojarzona z profesjonalizmem i szybkością. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i cieszymy się
z efektów naszych działań i nowych planowanych projektów. Charakteryzuje nas elastyczność w podejściu do klientów oraz kompleksowa obsługa i profesjonalne doradztwo. Potwierdzeniem tego jest certyfikat świadczący o tym, że jesteśmy firmą godną zaufania.

Z kim współpracujemy?

Jesteśmy partnerami dla największych importerów i dystrybutorów profesjonalnych narzędzi, sprzętu i kosmetyków fryzjerskich w Polsce. Zaufało nam już mnóstwo klientów detalicznych, fryzjerzy, barberzy, kosmetyczki, trycholodzy, kosmetolodzy oraz właściciele innych hurtowni i sklepów.

TOP