Zapomniales szczegolow?

Nożyczki JAGUAR

Sklep JAGUAR - w 100% oryginalne.
Nożyczki fryzjerskie Jaguar znane są w osiemdziesięciu krajach świata.
Szeroka oferta nożyczek i degażówek daje gwarancje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

NOŻYCZKI JAGUAR - OD PRODUCENTA

OFERTA LIMITOWANA

NOŻYCZKI
FRYZJERSKIE
JAGUAR

Niemiecka fabryka w Solingen osiąga poziom produkcji do 3 tys. wyrobów dziennie. Nożyczki stanowią główną partię wytwarzanych narzędzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu,  nieustannemu rozwojowi wiedzy oraz technologii wykorzystywanych podczas procesu twórczego, stwarzają produkty unikatowe. Efektem tego są towary  wysokiej jakości, ale jednocześnie w przystępnej rynkowo cenie. Celem firmy jest utrzymanie się w czołówce światowych producentów. Od 1932 roku udaje im się spełniać to założenie.

JAGUAR to synonim profesjonalizmu w każdym szczególe. Cały asortyment wykorzystywany jest w każdym etapie pracy fryzjera. Aby ułatwić wyszukanie odpowiednich dla siebie nożyczek, firma podzieliła je na pięć serii. Począwszy od linii Pre Style Ergo, a kończąc na ekskluzywnej linii Black Line. Pierwszą a nich cechuje klasyczny wygląd. Wyprodukowane są ze stali nierdzewnej. Wyróżnić w nich można wersję polerowaną oraz matową. Jedno z ostrzy posiada mikroząbki. Natomiast kategoria Slice ma mikroszlif na obu ostrzach, zapewniając jeszcze łatwiejsze prowadzenie narzędzia podczas cięcia.

Kolejna z wymienionych serii - Black Line - to wyjątkowa linia profesjonalnych narzędzi utworzona ze stali Micro Carbide. Hartowanie ostrzy w systemie Fridur® sprawia, że są nieprzeciętnie ostre. Bardzo dobrej klasy kształt ostrza oraz nowy system śrub Smart Spin składają się na wymarzoną pracę. Dużym plusem są w pełni dopasowane krawędzie tnące z maksymalnie ostrym kątem ostrza. Wyjątkowym etapem w procesie produkcyjnym jest honowanie stali. Jest to specjalistyczne wygładzanie stali, dla osiągnięcia możliwie najlepszej ostrości narzędzi.

NOŻYCZKI
JAGUAR
JAKOŚĆ I STYL

Klasa, styl i wysoka jakość. Trzy cechy, które przyciągają klientów do marki Jaguar. Ten, kto choć raz używał niemieckich produktów, wraca po nie z chęcią. Właściciele firmy tworzą wszystkie potrzebne narzędzia i sprzęty do pracy stylistów. Od nożyczek, przez degażówki, maszynki do strzyżenia, suszarki, lokówki, prostownice, karbownice, na szczotkach i grzebieniach kończąc. Jednak to nożyczki i degażówki są najczęściej sprzedającym się towarem.
Firma bardzo dba, aby proces produkcji odbywał się zgodnie ze ścisłymi normami jakości. Do tworzenia wykorzystuje się najnowocześniejsze, specjalistyczne maszyny o sterowaniu komputerowym. Mimo to nawet w dzisiejszych czasach ręczna praca jest niezbędna. Każdy półprodukt przechodzi około 120 etapów roboczych oraz kilka jakościowych kontroli. Cała gama produktów charakteryzuje się tworzywem z wysokogatunkowych stali nierdzewnych.

Perfekcjonizm to idealne słowo określające degażówki Jaguar. Zadbano, by były dopracowane w każdym calu. Charakterystyczne zęby są szlifowane dwukrotnie. Za pierwszym razem jeszcze przed hartowaniem. Przy specjalnym okrągłym stole, automatycznie powstają otwory na śruby. W kolejnym etapie kuty ręcznie wykrojnik jest utwardzony w systemie Friodur®. Jest to autorski sposób hartownia metalu. Polega na podgrzaniu stali do 1050° C a następnie zamrażaniu w temperaturze -180° C. Ten zabieg znacznie poprawia konstrukcję i wytrzymałość. Odporność na zużycie wzrasta kilkukrotnie. Po mechanicznym ostrzeniu następuje ręczne naostrzenie oraz regulacja i prostowanie nożyczek. To wymaga ogromnego doświadczenia i umiejętności. Tylko nieliczni opanowali tę sztukę. Aby teoretyczne założenia miały pokrycie w praktyce, każdy produkt przechodzi kompleksową kontrolę jakości.

Szukacie produktów, które swoim ergonomicznym kształtem i ostrością przyczynią się do płynnej i poręczniej pracy? Jesteście w dobrym miejscu.

JAGUAR
Solingen

Nożyczki fryzjerskie
JAGUAR

 Wszystkie narzędzia zostały pogrupowane na pięć serii. Każda z nich cechuje się innym stopem stali,
rodzajem szlifu i dopieszczeniem detali. Dla osób, które są u progu swojej zawodowej kariery polecamy
klasę nożyczek PreStyle Ergo. Wprawieni styliści znajdą coś dla siebie w kategorii BLACK LINE.
Niezależnie od ceny produktów, każda para dopieszczona jest specjalnym autorskim procesem Advance Cut. 
Ten etap sprawia, że każda krawędź tnąca jest ostra jak brzytwa. W ofercie dostępne są również inne akcesoria przydatne
w pracy stylisty. Jest to cały szereg szczotek do rozczesywania, modelowania włosów, grzebienie.
Dodatkowo prostownice, lokówki, maszynki do strzyżenia oraz suszarki. W 2000 roku wprowadzili wyjątkowy
i opatentowany produkt pod nazwą ThermoCut. Są to jedyne takie nożyczki, które strzygą gorącymi ostrzami.
Temperatura jest na tyle bezpieczna, żeby "zakleić" końcówkę naturalną keratyną z włosa na stałe.
Śmiało można stwierdzić, że zabieg strzyżenia wpisuje się w kategorię Wellnes.

TOP