Zapomniales szczegolow?

Nożyczki TONDEO

TONDEO SOLINGEN SKLEP - w 100% oryginalne.
Marka słynie z produkcji nożyczek fryzjerskich o najwyższej jakości. Specjaliśc
i zw
racaj
ą uwagę na każdy detal i wykończenie oraz materiał wykonania.

SKLEP TONDEO SOLINGEN

OFERTA LIMITOWANA

PROFESJONALNE
NOŻYCZKI
TONDEO

Profesjonalne nożyczki TONDEO stworzone zostały przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Powstają w solidnej niemieckiej fabryce Solingen, która działa od 1931r. Hasło marki TONDEO brzmi: innowacyjnie oraz z tradycji.

Proces produkcji nożyczek Tondeo Solingen jest bardzo wymagający
i restrykcyjny. Przy wytwarzaniu ich firma zwraca szczególną uwagę na: precyzyjny kunszt, najnowocześniejsze maszyny i technologie oraz wieloletnie know-how, które wspólnie tworzą unikalne produkty najwyższej jakości. Nożyczki TONDEO zaprojektowane są we współpracy z fryzjerami na całym świecie. Bliska współpraca z profesjonalnymi użytkownikami narzędzi pozwala szybko reagować na nowe trendy i wymagania dotyczące nowych produktów. Proces ich tworzenia od surowego materiału i półproduktów do gotowego perfekcyjnego narzędzia to aż 150 etapów.

Wszystkie nożyczki fryzjerskie TONDEO finalnie mają wspólną cechę: wysoki standard jakości wykonany w Solingen. Przed opuszczeniem fabryki wszystkie produkty są dokładnie przetestowane i sprawdzone. Marka TONDEO Solingen współpracując z fryzjerami i organizacjami fryzjerskimi na całym świecie stale rozwija i doskonali swoje produkty. Ta  specyficzna symbioza na przestrzeni lat zaowocowała powstaniem wielu nożyczek w różnych liniach. Zdaniem niektórych nożyczki TONDEO to wysoka półka cenowa tylko dla profesjonalistów. Jest to mylne stwierdzenie, ponieważ producent dał do wyboru nożyczki z kilku linii, a każda z nich znajduje się w innym przedziale cenowym. Natomiast jesteśmy przekonani, że dzięki nożyczkom i degażówkom Tondeo, każdy ma szansę zostać profesjonalistą na najwyższym szczeblu swojej kariery fryzjerskiej.

Nożyczki fryzjerskie TONDEO to pięć linii produktów oferowanych przez producenta. Jest to dobre źródło profesjonalnych narzędzi. Znajdziemy wśród nich również degażówki TONDEO, które zostały idealnie stworzone i do cieniowania włosów i do zmniejszania objętości. TONDEO proponuje odpowiednie narzędzie dla każdego, od ucznia po stylistę i mistrza fryzjerstwa. Wyróżnić można następujące serie:

A-LINE i C-LINE – to najlepszy wybór dla osób, które rozpoczynają swoja przygodę z fryzjerstwem,

E-LINE – skierowane  do profesjonalistów i do początkujących stylistów,

S-LINE – to seria, w której na pewno znajdzie coś dla siebie każdy wprawny stylista,

PREMIUM – seria najwyższej jakości nożyczek, dla najlepszych stylistów i mistrzów fryzjerstwa.

NOŻYCZKI
TONDEO
PREMIUM

Na szczególną uwagę zasługuje seria TONDEO PREMIUM. Wszystkie oferowane
w niej nożyczki i degażówki wykonane zostały ze stali nierdzewnej z różnymi stopami metali uszlachetniających (bez dodatku niklu). Nożyczki TONDEO PREMIUM posiadają niezwykle atrakcyjną cenę w stosunku do produktu najwyższej jakoścI. Są to nożyczki idealne dla stylistów i mistrzów fryzjerstwa.

Nożyczki z tej serii wyprodukowano w najnowocześniejszej technologii.  Każde
z
nic mają łożyska kulowe, które zmniejszają opór podczas ich zamykania. Ponadto posiadają odpowiednio dla nich wykonany punkt PIVOT, idealne kształty, niepowtarzalny design. Bardzo dobrze układają się w dłoni każdego fryzjera,
są naprawdę lekkie, nie obciążają tak dłoni i są idealnie wyważone. Nożyczki wykonane w stylu Offset – ergonomiczne wykonanie dla ułożenia w dłoni – nie przemęczają mięśni rąk, nawet podczas długiej pracy, zapewniając komfort
i wygodę przy wykonywaniu strzyżenia.

Ostrzenie nożyczek Tondeo zostało zrobione za pomocą mieszanych metod. Dzięki czemu udało się  wykonać zintegrowane ostrze typu CONVEX. Na koniec nożyczki TONDEO PREMIUM są polerowane ręcznie za pomocą bardzo wytrzymałego i twardego włóknna, otrzymywanego ze specjalnego gatunku agawy - agawy sizalowej.
Detale zostały perfekcyjnie dopracowane do maximum.
Nożyczki z tej serii posiadają ultra końcówkę do ślizgu oraz system samoczyszczący „STAR-AUTOCLEANSER” . System ten powoduje opadanie kosmyków włosów na lewą stronę. Jednak bez względu na to czy to jest najwyższa klasa Premium czy seria podstawowa A-line dla początkujących – Tondeo jest uznawane za jednego z wiodących producentów nożyczek do strzyżenia włosów na świecie.

TONDEO Solingen oferuje nie tylko doskonałe nożyczki, ale również profesjonalne maszynki i trymery. Produkty przekonują zarówno swoją technologią jak i designem. Są specjalnie dopasowane do potrzeb profesjonalistów i spełniają najnowsze trendy w modzie. Oryginalne produkty wytwarzane wyłącznie w fabryce Solingen (Niemcy). Sprzedawane są przez autoryzowanych dystrybutorów w ponad 60 krajach.

 

Nożyczki TONDEO

Nożyczki marki Tondeo dzielą się na 5 klas, które odzwierciedlają materiał, wykończenie i cenę.
Serie A-Line i C-Line przeznaczone są dla początkujących, zaś najwyższą klasę nazywają PREMIUM.

Wszystkie serie różnią się między sobą przede wszystkim ceną oraz jakością.
Najniższe serie potrzebują mniej czynności, które trzeba wykonać do ich wyprodukowania
niż nożyczki z najwyższej serii. Każda para nożyczek musi przejść przez min. 150 kroków procesu produkcyjnego.

 

TOP